JW Construction

GOTOWE MIESZKANIA – W KAMERALNEJ WILLI

 

  • Tylko 6 mieszkań dostępnych w sprzedaży
  • Kameralny budynek w otoczeniu zieleni
  • Wysoki standard i jakość wykończenia
  • Przyjazna, zielona okolica oraz bogata infrastruktura

Zapytaj o szczegóły oferty

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług oraz produktów i usług podmiotów należących do holdingu znajdujących się na stronie internetowej, z wykorzystaniem ww. danych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne przez J.W. Construction Holding S.A. zgodnie z Polityką prywatności

Gotowe mieszkania!

GOTOWE MIESZKANIA – W KAMERALNEJ WILLI

Jeśli pragniesz zamieszkać w spokojnej dzielnicy, z dala od zgiełku miasta, nie rezygnując jednak w jego wygód oraz pełnej infrastruktury (centra handlowe, restauracje, kawiarenki oraz parki, tereny zielone i ciąg dróg rowerowych) mamy produkt IDEALNIE odpowiadający TWOIM POTRZEBOM.
Poznaj naszą kameralną willę usytuowaną pośród zieleni a jednocześnie doskonale skomunikowaną z resztą miasta. Budynek posiada nowoczesną bryłę, duże przeszklenia, komfortowe balkony. Użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych gwarantuje bezusterkową i długoletnią eksploatację. Wykorzystując powyższe rozwiązania zyskaliśmy pewność, że stworzyliśmy miejsce, w którym każdy zainteresowany znajdzie swoją wymarzoną przestrzeń.

W najdrobniejszych szczegółach zadbaliśmy nie tylko wnętrze budynku (elegancka klatka, duża winda oraz drewniane detale wykończeniowe) ale także o części wspólne i teren wokół. Zaprojektowaliśmy liczne nasadzenia, plac zabaw, dyskretne oświetlenie oraz drewniane ławeczki.
Pod budynkiem mieści się garaż podziemny dopełniając komfortu życia.

Gotowe mieszkania!

Osiedle Młodych

Osiedle Willa One jest realizowana na Białołęce – dzielnicy najprężniej rozwijającej się i inwestującej w rozbudowę infrastruktury i zapewnienie mieszkańcom wszelkich udogodnień. Mieszkańcami osiedla są młodzi ludzie dla których liczy się nie tylko cena ale i ekologiczny styl życia, przyjazne otoczenie i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu oraz łatwa i szybka komunikacja.

Odwiedź nasze biuro sprzedaży

i zobacz jak wygodnie możesz mieszkać!


poniedziałek-piątek w godz. 09.00-19.00

sobota w godz. 10.00-16.00

ul. Lewandów 46,
ul. Ostródzka 268,
ul. Kasprzaka 29/31.