JW Construction

Tydzień niskich cen!*

*oferta ważna do 27 sierpnia 2017


Dni otwarte 26-27 sierpnia!

GOTOWE MIESZKANIA – W KAMERALNEJ WILLI

 

  • Tylko 6 mieszkań dostępnych w sprzedaży
  • Kameralny budynek w otoczeniu zieleni
  • Wysoki standard i jakość wykończenia
  • Przyjazna, zielona okolica oraz bogata infrastruktura

Zapytaj o szczegóły oferty

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług oraz produktów i usług podmiotów należących do holdingu znajdujących się na stronie internetowej, z wykorzystaniem ww. danych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne przez J.W. Construction Holding S.A. zgodnie z Polityką prywatności

Tydzień niskich cen!
Zapraszamy na dni otwarte 26-27 sierpnia

GOTOWE MIESZKANIA – W KAMERALNEJ WILLI

Jeśli pragniesz zamieszkać w spokojnej dzielnicy, z dala od zgiełku miasta, nie rezygnując jednak w jego wygód oraz pełnej infrastruktury (centra handlowe, restauracje, kawiarenki oraz parki, tereny zielone i ciąg dróg rowerowych) mamy produkt IDEALNIE odpowiadający TWOIM POTRZEBOM.
Poznaj naszą kameralną willę usytuowaną pośród zieleni a jednocześnie doskonale skomunikowaną z resztą miasta. Budynek posiada nowoczesną bryłę, duże przeszklenia, komfortowe balkony. Użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych gwarantuje bezusterkową i długoletnią eksploatację. Wykorzystując powyższe rozwiązania zyskaliśmy pewność, że stworzyliśmy miejsce, w którym każdy zainteresowany znajdzie swoją wymarzoną przestrzeń.

W najdrobniejszych szczegółach zadbaliśmy nie tylko wnętrze budynku (elegancka klatka, duża winda oraz drewniane detale wykończeniowe) ale także o części wspólne i teren wokół. Zaprojektowaliśmy liczne nasadzenia, plac zabaw, dyskretne oświetlenie oraz drewniane ławeczki.
Pod budynkiem mieści się garaż podziemny dopełniając komfortu życia.

Gotowe mieszkania!
Zapraszamy na dni otwarte 26-27 sierpnia!

Osiedle Młodych

Osiedle Willa One jest realizowana na Białołęce – dzielnicy najprężniej rozwijającej się i inwestującej w rozbudowę infrastruktury i zapewnienie mieszkańcom wszelkich udogodnień. Mieszkańcami osiedla są młodzi ludzie dla których liczy się nie tylko cena ale i ekologiczny styl życia, przyjazne otoczenie i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu oraz łatwa i szybka komunikacja.

Odwiedź nasze biuro sprzedaży

i zobacz jak wygodnie możesz mieszkać!


poniedziałek-piątek w godz. 10.00-19.00

Dni otwarte 26-27 sierpnia
sobota-niedziela w godz. 10.00-16.00

ul. Lewandów 43,
ul. Ostródzka 268,
ul. Kasprzaka 29/31.