Zamieszkaj już dziś!
Gotowe mieszkania 3 pokojowe już od 12 900 zł/m2!

Mieszkania w otoczeniu zieleni

Naturalnie Aluzyjna znajduje się w strefie zwykłej Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu obok Rezerwatu Ławice Kiełpińskie.

Dwa wielorodzinne budynki mieszkalne z windami i naziemnymi parkingami, położone są na ogrodzonej działce przy ulicy Aluzyjnej. Na każdej kondygnacji są cztery trzypokojowe mieszkania. Lokale na parterze mają ogródki ze starodrzewiem. Jedno z mieszkań, narożne, ma ogród w kształcie trójkąta o powierzchni około 545 m kw. Tarasy i balkony z balustradami z bezpiecznego szkła mają powierzchnię od prawie 13 do 17 m kw. Wejście do budynków jest z poziomu terenu.

Budynki stoją na przepięknie zadrzewionej działce zagospodarowanej elementami małej architektury. Są tu ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery i ogrodzony plac zabaw. Teren jest oświetlony i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

POZNAJ OFERTĘ

ATUTY INWESTYCJI

NATURALNIE ALUZYJNA W ZGODZIE Z NATURĄ

Zastosowane w budynkach ekorozwiązania docenią ci, którym nieobojętna jest ekologia w życiu codziennym. Naturalnie Aluzyjna to projekt zgodny z założeniami zrównoważonego rozwoju na etapie tworzenia budynków –  począwszy od projektowania, przez prace konstrukcyjne, do eksploatacji.

Naturalna jest technologia wykorzystana do budowy – modułowa drewniana, przyjazna dla środowiska i dla mieszkańców. Naturalne są zastosowane do budowy podlegające recyklingowi materiały: drewno, wełna mineralna, która zapewnia optymalne właściwości cieplne, oraz płyty gipsowo-włóknowe. Materiały te wyprodukowane są na bazie naturalnych surowców, przy wykorzystaniu biotechnologii bazującej na naturalnych komponentach; wolne są od formaldehydu, fenolu i akrylu, dodatków, sztucznych barwników oraz substancji rozjaśniających, bez dodatków klejów. Dzięki temu są praktycznie bezemisyjne.

DLA WYMAGAJĄCYCH, DLA OSZCZĘDNYCH

Zastosowane w budynkach ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię.

Ogrzewanie podłogowe

Pompy ciepła

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją

Panele fotowoltaiczne

Wysokiej klasy filtry

LOKALIZACJA

W sąsiedztwie jest kilkanaście żłobków i przedszkoli, a w odległości ok. 1 km znajdują się liczne szkoły podstawowe oraz ponad podstawowe, 2 obiekty sportowe, 3 kawiarnie i restauracje od kuchni polskiej, przez indyjską, aż po japońską, kawiarnie, puby. W pobliżu są sklepy gdzie można zrobić małe zakupy: Galeria pod Dębami, Galeria Odkryta, Delikatesy PAT & PAT, sklepy sieci Żabka oraz większe zakupy: Biedronka, Selgros Cash & Carry, Kaufland.

Osoby dla których ważny jest sport i rekreacja nie będą się tu nudzić. Blisko jest Siłownia I LOVE FITNESS, Calypso Fitness, Białołęcki Ośrodek Sportu, stadnina koni Stajnia Złoty Koń (4 min samochodem) oraz stadnina koni Stajnia Choszczówka (6 min samochodem), a także siłownie plenerowe.

W bliskim zasięgu, w odległości 3 km (6 min samochodem), jest rezerwat przyrody Ławice Kiełpińskie, Park Leśny, Park Strumykowa oraz Park Henrykowski, a także jedyna w północnej Warszawie przystań wiślana. W okresie sezonu letniego odbywają się tu wahadłowe, codzienne kursy promu, który przewozi ludzi i rowery.