JW Construction

Wybierz mieszkanie z najpiękniejszym widokiem.
Tylko teraz 30% rabatu* na miejsce garażowe

  • Komfortowe metraże od 22 do 187 m2
  • Multifunkcjonalne osiedle z central parkiem
  • Nowoczesny design – imponujące przeszklenia i widok na panoramę centrum
  • Recepcja, pralnia dla mieszkańców, ochrona
  • Idealne do zamieszkania i zakupu inwestycyjnego

*dotyczy mieszkań o powierzchni powyżej 30 m2. W przypadku zakupu większej ilości miejsc garażowych rabat dotyczy tylko 1 szt.

Zapytaj o szczegóły oferty

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich poprawiania, cofnięcia zgody w dowolnym momencie i żądanie ich usunięcia. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@jwc.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A. w celu przesyłania informacji handlowych w drodze korespondencji e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A. poprzez nawiązywanie kontaktu telefonicznego w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 172 Prawo telekomunikacyjne.

Zamieszkaj na osiedlu z central parkiem!
Zaledwie kilka minut od centrum.

Multifunkcjonalne osiedle

Bliską Wolę zaprojektowaliśmy mając na uwadze zróżnicowane potrzeby przyszłych mieszkańców.
Podążając za stylem ECO wykorzystaliśmy nowinki z zakresu ekologicznych rozwiązań wpływających na obniżenie kosztów czynszu, zapewniliśmy mieszkańcom możliwość aktywnego wypoczynku na dedykowanym terenie central parku oraz wykreowaliśmy bogatą infrastrukturę osiedla – sklepy, przedszkola, kliniki lekarskie, banki, bulwary restauracyjne.

Nietuzinkowy design mieszkań łączy tradycję z nowoczesnością i jest dziełem uznanych architektów. Charakter zabudowy wpisuje się doskonale w pobliski klimat i estetykę najbliższego otoczenia. Użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych gwarantuje komfortową, długoletnią eksploatację. Tu tradycja łączy się z nowoczesnością, architektura funkcjonuje w zgodzie z naturą a jakość zawarta jest w każdym detalu. Wysoki standard mieszkań, części wspólnych, udogodnienia w połączeniu ze świetną lokalizacją obiektu sprawia, że Bliska Wola jest świetnym miejscem do życia. Blisko centrum a jednocześnie z terenami rekreacyjnymi na terenie osiedla.

Osiedle z central parkiem, kilka minut od centrum.

Tylko teraz garaż z 30% rabatem*
*szczegóły w biurze sprzedaży

Wygodne metraże – komfort Twojego wyboru

Pragniesz bliskości centrum a jednocześnie chcesz żyć zdrowo i ekologicznie? Marzysz o apartamencie z niesamowitym widokiem na centrum?
Wybierz mieszkania z oferty na Bliskiej Woli!
Różnorodność i jakość daje komfort wyboru. Połączenie świetnej lokalizacji, nietuzinkowej architektury i niestandardowych udogodnień oraz szerokiej gamy metraży i układów pomieszczeń, zyskaliśmy pewność, że stworzyliśmy miejsce, w którym każdy zainteresowany znajdzie swoją wymarzoną przestrzeń.

Komfortowe mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe

Przykładowe plany:Mini apartamenty

Mieszkania o niewielkiej powierzchni, z reguły niedostępne w standardowych projektach deweloperów. Kompaktowe a jednocześnie pełnowartościowe stały się jednymi z najbardziej poszukiwanych nieruchomości. Kupują je osoby, które za stosunkowo niewielką kwotę w porównaniu do cen mieszkań o standardowej powierzchni mogą cieszyć się możliwością zamieszkania w świetnej lokalizacji na osiedlu z central parkiem.

1 - 2 pokojowe
30,00 – 34,00 m2

Mieszkania o niewielkiej powierzchni, kompaktowe a zawierające wszystkie funkcje mieszkalne. Idealne dla singli, studentów i par, którzy nie wymagają na razie dużej przestrzeni a bardziej od przestrzennego mieszkania cenią możliwość zamieszkania blisko kulturalnego serca stolicy.Zainwestuj i zarabiaj – inwestycja, w której zyskujesz podwójnie już na starcie!

Dodatkowym bodźcem do zakupu takich mieszkań jest również potrzeba ulokowania środków w bezpiecznej inwestycji jaką są nieruchomości. Ta forma inwestowania stała się alternatywą dla lokat bankowych, czy spekulacji giełdowych, przynosząc większy i pewny zysk. Inwestując w nieruchomości już niemalże na starcie zyskujemy podwójnie – na wzroście wartości mieszkania oraz na miesięcznym wynajmie. Inwestycja w wynajem sprawia, że korzystamy z przychodów na bieżąco – inaczej niż na lokatach, giełdzie czy lokując środki w kruszcach. W przypadku Bliskiej Woli można osiągnąć zwrot z inwestycji na poziomie nawet 9 proc. Tego typu mieszkania wybierane są ostatnio bardzo często przez osoby myślące o przyszłej emeryturze, chcące zabezpieczyć swoją przyszłość w obawie o pogorszenie standardu życia. Tym bardziej, że obsługa wynajmu nie jest już problemem. Jeśli nie chcemy lub nie możemy sami zająć się obsługą wynajmu możemy ją zlecić zewnętrznej agencji. Powstało wiele firm wyspecjalizowanych w obsłudze wynajmu długo i krótkoterminowego, odciążając właścicieli z konieczności poszukiwania najemców, dbania o czystość, obsługę i bieżące naprawy.

Aranżacja wnętrz szyta na miarę – specjalna oferta wyłącznie dla naszych mieszkańców

Dzięki współpracy z firmą RedNet wykończenie mieszkania będzie przyjemnością. Szeroka gamę wyposażenia i materiałów wykończeniowych, z bogatym wyborem wzorów i kolorów i aż 4 programy wykończeń: Basic, Silver, Gold i Platinum. Dzięki fachowej wiedzy projektantów firmy RedNet oferta zostanie dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferowane przez RedNet produkty odpowiadają nowym trendom w aranżacji i projektowaniu wnętrz.

Projekt bliski sercu

Biuro sprzedaży

Biura Sprzedaży są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-19.00
Sobota 10.00-16.00

Biura Sprzedaży Mieszkań
ul. Kasprzaka 31 (przy osiedlu Bliska Wola)
ul. Lewandów 46
ul. Ostródzka 268