01 / 0
 • Wybierz mieszkanie z najpiękniejszym widokiem.
 • APARTAMENTY
  Z KLASĄ
  Przestronne wnętrza,
  wysokie na 3m pomieszczenia,
  panoramiczne okna o wysokości 2,4m
 • NAJWYŻSZY
  POZIOM
  Multifunkcjolany obiekt z lobby,
  recepcją, restauracją oraz fitness Klubem
 • PRESTIŻOWY
  BUDYNEK
  Trzy szklane wieże, najwyższa posiada
  27 kondygnacji i przeszklone loggie.

Wybierz mieszkanie z najpiękniejszym widokiem!
Tylko do końca maja zyskasz
nawet do 48 000 zł rabatu!

Bliska Wola Tower

O Bliska Wola Tower

Najwyższy poziom komfortu

Bliska Wola Tower to jeden z najwyższych i najbardziej spektakularnych obiektów na warszawskiej Woli.

Dzięki wyjątkowej lokalizacji, architekturze i udogodnieniom stanie się prestiżowym symbolem tej części stolicy.

W trzech wieżach o nowoczesnym kształcie powstanie wielofunkcyjny obiekt spełniający kompleksowo potrzeby użytkowników – zarówno mieszkańców, pracowników biur, jak i osób prowadzących w nim swój biznes.

Bliska Wola Tower została zaprojektowana przez renomowane studio B.A.U. – z dbałością o każdy szczegół i z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań architektonicznych.

Bliska Wola Tower to:

92m IMPONUJĄCEJ WYSOKOŚCI

27 KONDYGNACJI NAZIEMNYCH

18 WIND

1096 MIEJSC GARAŻOWYCH

33 LOKALI USŁUGOWYCH

892 APARTAMENTÓW

380 BIUR

170 APARTAMENTÓW HOTELOWYCH

2,86m WYSOKOŚĆ POMIESZCZEŃ

2,40m WYSOKOŚĆ PANORAMICZNYCH OKIEN

MULTIFUNKCJONALNOŚĆ – DAJEMY WIĘCEJ

Apartamenty

Nowoczesna bryła, monumentalne przeszklenia i spektakularna wysokość 92 m, to wyznaczniki wyjątkowego widoku na panoramę centrum. Panoramiczne okna o niestandardowej wysokości 2,4m znakomicie rozświetlą wysokie na prawie 3 m wnętrza.
Komfort zamieszkania na najwyższych piętrach podkreślą balkony i loggie, co jest niespotykanym rozwiązaniem w tak wysokich projektach. To nowoczesne rozwiązanie architektoniczne umożliwi ekran szklany dopełniający projekt od 17 piętra wzwyż.

Apartamenty Inwestycyjne

Apartamenty inwestycyjne zlokalizowane będą pomiędzy 2 a 15 piętrem. Do wyboru będą zarówno kompaktowe jednopokojowe lokale z aneksem kuchennym od 18m2 jak również dwupokojowe z oddzielnymi kuchniami do 38m2.
Do dyspozycji najemców będą m.in. recepcja, restauracja, fitness klub oraz pralnia samoobsługowa.
Inwestycja stanowi alternatywę dla lokat bankowych, czy spekulacji giełdowych, przynosząc większy i pewny zysk.
Inwestując w nieruchomości już niemalże na starcie zyskujemy podwójnie – na wzroście wartości mieszkania oraz na miesięcznym wynajmie.
Inwestując w wynajem korzystamy z przychodów na bieżąco – inaczej niż na lokatach, giełdzie czy lokując środki w kruszcach.

Lokale usługowe

Bliska Wola Tower posiada w ofercie także lokale handlowo – usługowe. Mieszczą się one na parterze.
Dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym wszystkie lokale dysponują niezależnymi wejściami i posiadają bardzo dobrą ekspozycję.
Prestiżowy adres, nowoczesna architektura - tworzymy nowe miejsce biznesu na mapie Warszawy.

Biura

Atrakcyjne powierzchnie przeznaczone pod biura o zróżnicowanym metrażu, odpowiadającym na potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Nowoczesne zaprojektowane wnętrza, panoramiczne przeszklenia, otwarte przestrzenie i wysoka jakość wykończenia to propozycja dla wszystkich, którym zależy na profesjonalnie zaprojektowanym miejscu pracy.
Doskonała lokalizacja w sercu miasta zapewni komfortową komunikację z najważniejszymi instytucjami biznesowymi, portem lotniczym czy dworcem kolejowym.

Udogodnienia

Zarówno dla właścicieli apartamentów, lokali, jak i pracowników biur nieoceniona będzie możliwość korzystania z udogodnień takich jak recepcja, restauracje czy klub Fitness & SPA.
Wolny czas będą mogli spędzać aktywnie w Central Parku, na którego terenie znajduje się park fontann, place zabaw oraz boiska. Dzięki powierzchni usługowo – handlowej bez konieczności odwiedzania centrów handlowych robią zakupy w renomowanych sklepach i butikach a w przerwie zrelaksować się w kawiarnianych ogródkach.
Zarówno nasi mieszkańcy jak i użytkownicy będą mogli korzystać z rozwiązań dedykowanym budynkom wielofunkcyjnym, wszelkich możliwych opcji bezpieczeństwa oraz udogodnień podnoszących prestiż lokalizacji.
Są to min.: Video-monitoring, kontrola dostępu, DSO, SUG, SSP, klimatyzacja w całym budynku, cichobieżne windy, pralnia samoobsługowa, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, komórki lokatorskie, boksy w halach garażowych, parking dla rowerów

J.W. Construction Holding S.A.

26 Lat

doświadczenia na rynku nieruchomości

Doświadczenie w branży hotelarskiej

18 Lat

Zapytaj o szczegóły oferty

Biuro Sprzedaży Apartamentów
ul. Kasprzaka 31
Warszawa

Godziny pracy biura:
pon. - pt. 09:00 - 19:00
sob. 10:00 - 16:00
Tel. +48 22 777 90 00
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich poprawiania, cofnięcia zgody w dowolnym momencie i żądanie ich usunięcia. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@jwc.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A. w celu przesyłania informacji handlowych w drodze korespondencji e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A. poprzez nawiązywanie kontaktu telefonicznego w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 172 Prawo telekomunikacyjne.
Dziękujemy! Twoja wiadomość  została wysłana...
Wystąpiły błędy w formualrzu
© JW Construction Holding S.A.
Przedstawione na stronie internetowej wizualizacje, animacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy i nie stawią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji. Wszelkie informacje i dane zawarta na niniejszej stronie internetowej podlegają ochronie praw autorskich, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celu wymaga każdorazowo pisemnej zgody J. W. Construction Holding S. A. W razie zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na wskazany adres: marketing@jwc.pl Spółka J.W. Construction Holding S.A. z siedzibą w Ząbkach, przy ul. Radzymińskiej 326, nr REGON 010621332, KRS 0000028142, NIP 1250028307 Kapitał zakładowy Spółki wynosi 17.771.888,60 zł