JW Construction

Centrum Logistyczne w Szczecinie

 • Łączna planowana powierzchnia: 80 000mkw
 • Powierzchnia do wynajęcia: 23 437,70mkw
 • Hala A: 30 765,31mkw, Hala B: 24 632,35mkw, Hala C: 23 437,70mkw
 • Wysokość: 10m
 • Min. moduł: 1000 mkw

Zapytaj o szczegóły oferty

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich poprawiania, cofnięcia zgody w dowolnym momencie i żądanie ich usunięcia. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@jwc.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A. w celu przesyłania informacji handlowych w drodze korespondencji e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A. poprzez nawiązywanie kontaktu telefonicznego w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 172 Prawo telekomunikacyjne.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Centrum Logistyczne to nowa inwestycja J.W Construction Holding S.A w Szczecinie. Kompleks biurowo-magazynowy docelowo będzie składać się z 3 obiektów o łącznej powierzchni około 80 tys. mkw. Nowoczesna konstrukcja hal magazynowych pozwoli na wykorzystanie różnorodnych technologii składowania i planowania procesu dystrybucji towarów.

POWIERZCHNIA:

 • Łączna planowana powierzchnia: 80 000mkw
 • Powierzchnia do wynajęcia: 23 437,70mkw
 • Hala A: 30 765,31mkw, Hala B: 24 632,35mkw, Hala C: 23 437,70mkw
 • Wysokość: 10m
 • Siatka słupów: 24x12m
 • Min. moduł: 1000 mkw

J.W. CONSTRUCTION W SZCZECINIE

Spółka J.W. Construction w Szczecinie prowadzi między innymi hotel Dana, jest też inwestorem i wykonawcą Hanza Tower – najwyższego obiektu apartamentowo-usługowego pomiędzy Berlinem a Warszawą.

LOKALIZACJA

Szczecin to centrum administracyjne i ekonomiczne województwa zachodniopomorskiego i wyjątkowa lokalizacja. Jego położenie zapewnia doskonałą łączność, dostęp do rynku zbytu i zaopatrzenie w Polsce, Europie i na Świecie. Park będzie znajdować się w północnej części Szczecina, w rejonie ulic Druckiego-Lubeckiego i ks. Wacława Blizińskiego, w odległości 10 km od centrum miasta oraz 50 km od lotniska w Goleniowie. Atutem tej lokalizacji jest także bliskość granicy polsko-niemieckiej i dostęp do autostrady A6 prowadzącej do Berlina. Czyni to Szczecin atrakcyjnym regionem dla najemców obsługujących kraje Europy Zachodniej.

PRZEZNACZENIE

Inwestycja docelowo będzie się składać z 3 hal o łącznej powierzchni około 80 tys. mkw. W skład inwestycji wejdą hale o przeznaczeniu magazynowym, logistycznym, a także moduły powierzchni produkcyjnej. Wyposażone będą w doki rozładunkowe, bramy wjazdowe z poziomu „0”, place manewrowe oraz miejsca parkingowe. Centrum logistyczne będzie miało dostęp do infrastruktury transportu miejskiego. Park Logistyczny, podobnie jak inne tego typu obiekty, zostanie skomercjalizowany przez firmy zarówno o kapitale rodzimym, jak i zagranicznym.

BUDOWA:

Zakończenie budowy pierwszej hali Parku Logistycznego planowane jest na koniec 2019 roku. W miarę sukcesów w komercjalizacji będą stawiane kolejne – docelowo planowane jest stworzenie trzech obiektów magazynowych.

ZAPOTRZEBOWANIE

Polska gospodarka rozwija się średnio w tempie ponad 5% w skali roku. Jej szybki wzrost przekłada się z kolei na zapotrzebowanie na centra logistyczne. J.W. Construction Holding S.A. bacznie obserwuje rynek logistyczny i jego dynamiczny rozwój, dlatego też firma zdecydowała się zdywersyfikować działalność deweloperską o sektor magazynowy.

Zapraszamy do kontaktu

Dział Powierzchni Komercyjnych

Adam Szyller
724 665 854
a.szyller@jwc.pl

Ząbki, ul. Radzymińska 326