WYBIERAJĄC MIESZKANIE NA
OSIEDLU ECO BERENSONA NA
WARSZAWSKIEJ BIAŁOŁĘCE
WYBIERASZ PRZYSZŁOŚĆ

Poznaj ofertę nowego osiedla ECO berensona

OSIEDLE ECO BERENSONA – DLA WYMAGAJĄCYCH, DLA OSZCZĘDNYCH

Kameralne osiedle przy ul. Berensona położone jest na terenach tzw. „Zielonej Białołęki”, dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy. Żyje się tu zdrowo, jest cicho i spokojnie, co wpływa na to, że Białołęka przyciąga młodych ludzi, planujących założenie rodziny. Dużą część dzielnicy zajmują tereny zielone. W Osiedlu Eco Berensona zastosowano ekorozwiązania które zapewnią niższe opłaty za energię, ogrzewanie oraz ciepłą wodę, dzięki pompom ciepła i instalacji systemu fotowoltaicznego. W mieszkaniach zamontowane jest również ogrzewanie podłogowe. 

EKOROZWIĄZANIA DLA EKOŚWIADOMYCH, KTÓRZY PREFERUJĄ „CLEAN LIVING”


Trzykondygnacyjne budynki powstają w technologii modułowej drewnianej, przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców. Do budowy zastosowane są naturalne, podlegające recyklingowi materiały: drewno, wełna mineralna, która zapewnia optymalne właściwości cieplne, oraz płyty gipsowo-włóknowe; wszystkie produkowane na bazie naturalnych surowców, przy wykorzystaniu biotechnologii bazującej na naturalnych komponentach; wolne od formaldehydu, fenolu i akrylu, dodatków sztucznych barwników oraz substancji rozjaśniających, bez dodatków klejów. Dzięki temu są praktycznie bezemisyjne.

NISKA ZABUDOWA, BOGATY WYBÓR MIESZKAŃ

Budowa osiedla podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym powstaną cztery budynki, trzy z nich będą miały garaże podziemne, które będą wykonane w technologii tradycyjnej, podobnie jak strefa wejściowa, klatki schodowe i szyby windowe. Łącznie powstaną 131 mieszkań (32 mieszkania w budynku A i po 33 w budynku B, C i D) o metrażach od 26,68 do 66,15 m kw. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 135 stanowisk postojowych, 82 w garażu i 53 naziemne. Drugi etap to 138 mieszkań, 142 miejsca dla samochodów i jeden lokal usługowy przeznaczony na sklep spożywczy. Osiedle jest zamknięte, bezpieczne.

ŻYCIE NA BIAŁOŁĘCE JEST WYGODNE, A DO CENTRUM NIE JEST DALEKO...

Dojazd do centrum, dzięki staraniom władz miasta, zajmuje coraz mniej czasu. Wpływ na to miało otwarcie mostu Curie-Skłodowskiej, zmodernizowanie ulicy Modlińskiej, a także remont trasy Toruńskiej. Poza tym, dzięki połączeniom komunikacji miejskiej, można w kilkanaście minut znaleźć się przy głównej linii metra, skąd do centrum miasta już tylko kilka minut.
W pobliżu osiedla są szkoły i przedszkola. Na skrzyżowaniu ulic Berensona i Zaułek, w Centrum Handlowym, jest m.in. pralnia, apteka, kwiaciarnia, salon urody i sklep spożywczy Carrefour. W odległości od 7 do 10 min jazdy samochodem znajdują się: