HOTEL 500 APARTS - INWESTYCJA W TĘTNIĄCY ŻYCIEM BIZNES

Niemal w samym środku Polski, w pobliżu strategicznego przecięcia autostrad A1 i A2 od lat prężnie funkcjonuje Hotel 500, który przyciąga: firmy, biznesmenów, a także osoby prywatne oraz zorganizowane grupy turystyczne.

W tym miejscu uruchamiamy Hotel 500 Aparts – apartamentowiec z lokalami inwestycyjnymi, które dzięki komfortowym warunkom lokalowym i rozwiniętej infrastrukturze hotelowej mogą “pracować” na zysk już od pierwszego dnia zakupu.

Hotel 500 Aparts to jednopiętrowy, kameralny budynek. Dostępne są w nim, w opcji standard i standard suite, nowocześnie wyposażone i komfortowe apartamenty inwestycyjne.

POKOJE GOTOWE DO WYNAJMU

W Hotelu 500 Aparts mamy w ofercie sprzedaży dwa rodzaje apartamentów: Standard oraz Standard Suite, wykończone i wyposażone w standardzie biznesowego hotelu.

Apartament typu Standard ma powierzchnię 18 m2. Jest urządzony w sposób nowoczesny oraz komfortowy. 

Apartament typu Standard Suite ma powierzchnię 36 m2. Poza standardowym wyposażeniem, znajduje się w nim dodatkowo funkcjonalna kuchnia z lodówką i sprzętem AGD.

KORZYŚCI Z INWESTYCJI W HOTEL 500 APARTS

Dlaczego warto zainwestować właśnie w Hotelu 500 Aparts?

gwarancja zysku 7,5%

zainwestowanego kapitału

koncept stworzony na terenie prężnie funkcjonującego, znanego hotelu, z silną lokalną marką i stałą bazą klientów oraz rozwiniętą infrastrukturą hotelową,

brak kosztów operacyjnych dla inwestora, a także brak obowiązków związanych z zarządzaniem najmem,

możliwość zakupu z podatkiem VAT w wysokości 23 proc.

lokalizacja w mieście o dużym potencjale biznesowym, licznymi przedsiębiorcami i przedsięwzięciami, które przekładają się na częste pobyty i noclegi biznesowe,

lokalizacja w komunikacyjnym sercu Polski,
z doskonałym połączeniem z każdego miejsca w naszym kraju,

NIEZAWODNY RYNEK NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNYCH

Nieruchomości wciąż postrzegane są jako jedna z najbardziej bezpiecznych i stabilnych inwestycji. Kupując lokal inwestycyjny możesz zarabiać nie tylko na samym najmie, ale także na ogólnym wzroście ceny nieruchomości.

 

Według danych NBP szacowana wartość majątku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce na koniec 2022r. wyniosła ok. 6,5 bln zł, wobec 5,8 bln zł na koniec 2021r. To wzrost o 12,6% r/r. Od II kw. br. obserwowane jest znaczne ożywienie na rynku mieszkaniowym. PKO BP przewiduje, że od III kw. br. do II kw. 2024r. średnie ceny transakcyjne wzrosną nawet o 15%. Oznacza to dalszy wzrost wartości mieszkań.

W każdym kolejnym roku rosną także zyski z wynajmu mieszkań, na co wskazują analizy rynkowe:

 

Zakupom inwestycyjnym lokali na wynajem sprzyjają także statystyki dot. rosnącego zainteresowania obiektami noclegowymi. Według danych GUS w 2022 roku z turystycznych obiektów noclegowych skorzystało 34,2 mln turystów. Wynik ten jest wyższy o 54,3%, niż w roku 2021. W 2022 roku udzielono prawie 90 mln noclegów, czyli o 43,2% więcej niż w roku poprzednim. W porównaniu
z analogicznym okresem w 2021 roku zwiększył się również stopień wykorzystania miejsc noclegowych – z 32,3% do 40,4%.

STRATEGICZNA LOKALIZACJA

Lokalizacja stanowi jeden z kluczowych wyznaczników potencjału inwestycyjnego danej nieruchomości. Nieprzypadkowo, miejscem uruchomienia inwestycji Hotel 500 Aparts jest Stryków – dynamicznie rozwijające się miasto w województwie łódzkim W opublikowanym w tym roku rankingu FDI (Bezpośrednich Inwestycji Zagranicznych), opracowanym przez ekspertów „Financial Times”, Stryków znalazł się w pierwszej dziesiątce w dwóch kategoriach: efektywność kosztowa (8. miejsce) oraz przyjazne nastawienie do biznesu (5. miejsce). Dzięki znajdującemu się tuż obok skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, jest jednym z najważniejszych punktów komunikacyjnych w tej części Europy.