logo

Mieszkaj zdrowo i komfortowo w wyjątkowym miejscu!
Wybrane mieszkania gotowe do odbioru teraz z rabatem nawet 20 000 zł!

Projekt szyty na miarę

Połączenie wyjątkowej lokalizacji i nowoczesnych rozwiązań eko budownictwa to wyróżniki kompleksu Apartamenty na Wzgórzach. Budynki powstały na bardzo urokliwym terenie, dzięki czemu mieszkańcy korzystają z wyjątkowego komfortu przestrzeni i udogodnień możliwych jedynie dla tego unikatowego miejsca. Zadbaliśmy o najwyższej jakości technologię budowy i najbardziej użyteczne wykorzystanie przestrzeni aby stworzyć unikatowe miejsce do zamieszkania i wypoczynku.

I etap inwestycji to 9 trzypiętrowych budynków, w których znajdą się 162 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe
o metrażach od 25,13 m kw. do 57,85 m kw.

Inwestycję wyróżniają zastosowane eko rozwiązania, które zapewnią mieszkańcom niższe koszty utrzymania. W standardzie jest tutaj: ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, panele fotowoltaiczne.

Technologia budowy osiedla sprawia, że mieszkania będą nisko kosztowe.

map

Poznaj ofertę

Zachowaj równowagę i ciesz się życiem!

Twoja przystań po intensywnym dniu

Lokalizacja to wielki atut osiedla, to miejsce idealne do życia dla rodzin z dziećmi i osób aktywnych zawodowo, którym zależy na bliskości miasta i jednoczesnym mieszkaniu w spokojnej okolicy.

Spokojna okolica

Osiedle położone jest na wzgórzu w zacisznej okolicy z dala od bardzo ruchliwych ulic. W pobliżu przebiegają malownicze trasy rowerowe i spacerowe – idealne dla rodzin z dziećmi, opiekunów psów i amatorów zdrowego trybu życia.

Ekologicznie i oszczędnie

Zastosowane technologie przy budowie inwestycji sprawiają, że jest ona ekologiczna, a mieszkańcy będą mogli zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, ciepłą wodę, oświetlenie.

Zalety inwestycji

Funkcjonalne układy mieszkań

Mieszkania z widokiem na góry

Ogrzewanie podłogowe

Pompy ciepła

Zróżnicowane metraże od 25 m2 do 57 m2

Miejsca parkingowe zewnętrzne

Wentylacja z rekuperacją

Panele fotowoltaiczne

Niskie koszty utrzymania

Atrakcje na Osiedlu

Lokalizacja

Wszystko w zasięgu ręki

Miejscowość Zawada zlokalizowana jest na terenie krakowskiego obszaru metropolitalnego w północnej części Gminy Myślenice, na pograniczu dwóch krain: Pogórza Wielickiego i Beskidu Makowskiego.

W odległości 5 km od pobliskich Myślenic znajduje się:

Raj dla aktywnych w odległości 8 km od Zawad: