„Życie zaczyna się dopiero jesienią, kiedy robi się chłodniej.”
Francis Scott Fitzgerald

APARTAMENTY GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Kup lub wynajmij!

W naszym obiekcie są dostępne dwa rodzaje apartamentów: Standard oraz Standard Suite.

Apartament typu Standard ma powierzchnię 18 m2. Jest urządzony w sposób nowoczesny oraz komfortowy – zgodnie z potrzebami osób starszych. Ma wygodne łóżko oraz duże okna.

Apartament typu Standard Suite ma powierzchnię 36 m2. Poza standardowym wyposażeniem, znajduje się w nim dodatkowo funkcjonalna kuchnia z lodówką i sprzętem AGD.

Poznaj ofertę apartamentów

W TOWARZYSTWIE SENIORZY SIĘ NIE NUDZĄ

Zarówno sam Apartamentowiec, jak i jego otoczenie dają szereg możliwości ciekawego spędzania czasu wolnego – w pojedynkę lub w towarzystwie.

O sprawność fizyczną mieszkańcy mogą na co dzień zadbać w sali ćwiczeń i siłowni rekreacyjnej, gdzie do ich dyspozycji są rowerki, orbitrek, bieżnia czy hantle. Dla miłośników spokojniejszej formy wypoczynku dostępna jest biblioteka i czytelnia oraz strefa chilloutu z telewizorem.

W klubokawiarni organizowane są zajęcia arteterapeutyczne – plastyczne, rzeźbiarskie i hafciarskie oraz manualne, dostosowane do zainteresowań, jak muzykoterapia wraz z nauką tańca. Do tego gry i zabawy, a także spotkania kulturalno–oświatowe. Na zajęcia (także na te organizowane w plenerze) można zapraszać gości z zewnątrz.

Wspólnemu spędzaniu czasu sprzyja także restauracja mieszcząca się na terenie apartamentowca.

Serwuje ona posiłki dostosowane do różnorodnych potrzeb dietetycznych.

W lokalnym ogrodzie rezydenci mogą uprawiać własne warzywa lub kwiaty. Bliskość zalewu strzykowskiego daje dodatkowe możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu: plażowanie, spacery, wędkowanie. Z kolei znajdujący się w pobliżu Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich zapewnia szeroki wybór szlaków pieszych i rowerowych, jest także świetnym miejscem dla miłośników nordic walkingu.

REHABILITACJA I USŁUGI LECZNICZE DLA MIESZKAŃCÓW

Seniorzy mają na miejscu dostęp do profesjonalnej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej.
Mieszkańcy mogą korzystać z szerokiej oferty nowatorskich zabiegów leczniczych oraz rehabilitacyjnych (jak fala uderzeniowa czy laser wysokoenergetyczny). W apartamentowcu dostępne są gabinety: lekarski, kinezyterapii, fizykoterapii czy fizjoterapii.

LOKALIZACJA

Stryków to dynamicznie rozwijające się miasto w województwie łódzkim, położone w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich. Dzięki znajdującemu się tuż obok skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, jest jednym z najważniejszych punktów komunikacyjnych w tej części Europy.Przez miasto przebiega linia kolejowa. Apartamentowiec senioralny jest doskonale skomunikowany z centrum Strykowa, a także z okoliczną infrastrukturą i lokalnymi atrakcjami.

INWESTYCJA NA JESIEŃ ŻYCIA

Zakup lub wynajem apartamentu senioralnego pozwala nie tylko na zapewnienie sobie spokojnej jesieni życia – w towarzystwie przyjaciół i pod czujną opieką profesjonalistów.

Apartamenty senioralne mają odrębną, indywidualną księgę wieczystą,
są pełnoprawną nieruchomością, którą mogą dziedziczyć dzieci czy wnuki. Oznacza to, że dzięki inwestycji w Ostoję zabezpieczysz finansowo swoją przyszłość, a także przyszłość swoich bliskich.