WYBIERZ NAJLEPSZY ADRES W PRUSZKOWIE!
I ZAMIESZKAJ JUŻ W TYM ROKU!

Mieszkania

Bądź pierwszy i zarezerwuj wymarzone mieszkanie już dziś!
Wybierz mieszkanie i skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów oferty.

Osiedle „Stacja Centrum” Tworzymy harmonię w centrum Pruszkowa

Osiedle „Stacja Centrum” to unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, idealnie wpisujący się w najbliższą okolicę – przyjazną do życia, centralną część Pruszkowa z doskonałą, infrastrukturą, dostępną niemalże na wyciągnięcie ręki.
Koncepcja osiedla powstała po głębokiej analizie potrzeb przyszłych mieszkańców, poszukujących nowoczesnych rozwiązań sprzyjających wygodzie codziennego życia. Dzięki połączeniu wyjątkowego projektu i doskonałej lokalizacji udało nam się stworzyć miejsce ułatwiające mieszkańcom zachowanie naturalnej równowagi pomiędzy życiem prywatnym a pracą. Znakomita komunikacja (tylko 20 min. do centrum W-wy), dostępność usług i związana z nią oszczędność czasu podnosi komfort życia i sprawia, że będą oni mogli więcej uwagi poświęcić życiu rodzinnemu, wypoczynkowi i pasjom.
Stacja Centrum to bogaty wybór mieszkań o najczęściej poszukiwanych metrażach od 25 do 42 m2 jak również nieco większych, rodzinnych 3 pokojowych do 60 m2. Wysoki standard, nowoczesny design (przeszklenia, zabudowane balkony, podwyższona akustyczność ścian i okien) sprawiają, że projekt budzi duże zainteresowanie nabywców. Zarówno single jak i rodziny z dziećmi znajdą tutaj swoje wymarzone cztery kąty.

Idealne do Aranżacji wnętrz – Centrum Twojej wygody

W odpowiedzi na oczekiwania przyszłych mieszkańców, podążając za najnowszymi trendami zaprojektowaliśmy mieszkania idealne do aranżacji wnętrz. Znajdziecie tu Państwo zarówno kompaktowe powierzchnie jak i komfortowe mieszkania 4 pokojowe. Zaletą jest również możliwość wyboru mieszkań z przestronnymi balkonami i tarasami.

Stacja-Centrum

Perfekcyjny projekt – Centrum do życia na lata

Osiedle składać się będzie z 5 budynków mieszkalnych siedmio i ośmiokondygnacyjnych. Na parterze budynku usytuowanego wzdłuż ul. Waryńskiego zaprojektowaliśmy lokale usługowe, dostępne od strony miasta, które dodatkowo wpłyną na bliską dostępność usług. W podziemnej hali garażowej będzie 422 miejsc postojowych, dodatkowo przed budynkiem zaplanowaliśmy 126 miejsc zewnętrznych. 


Użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych zagwarantuje długoletnią i komfortową eksploatacje. Komponując taki projekt zyskaliśmy pewność, że stworzyliśmy miejsce w którym każdy zainteresowany znajdzie swoją wygodną przestrzeń do życia.

Poznaj osiedle i okolicę

Spacerem na zakupy - centrum handlu i usług

W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, restauracje. W odległości 10 minutowego spaceru z osiedla „Stacja Centrum” jest nowo otwarte Centrum Handlowe „Nowa Stacja”- największy obiekt handlowo-rozrywkowy w Pruszkowie, który dysponuje ponad 100 sklepami oraz jedynym w mieście siedmiosalowym kinem, klubem fitness, restauracjami i salą zabaw dla dzieci.

Spacerem do przedszkola i szkoły – centrum edukacji

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja osiedla „Stacja Centrum” pozwala mieszkańcom łatwo dotrzeć do dowolnej destynacji. Zaledwie 3 minuty spacerem od osiedla jest

Stacja Pruszków, która należy do linii S1 Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM), która wraz z Metrem Warszawskim, tworzy szkielet komunikacji miejskiej w Warszawie. Dojazd do stacji Warszawa Zachodnia zajmuje 16 minut, a do stacji Warszawa Śródmieście 25 minut. Alejami Jerozolimskimi lub drogą ekspresową S8 można dojechać do centrum Warszawy w niecałe 30 minut. Dodatkowym plusem zamieszkania na naszym osiedlu jest możliwość ominięcia zatłoczonego centrum Pruszkowa aby dojechać do Brwinowa, Józefowa, Błoni, Ożarowa czy Piastowa. W odległości 3 km (8 minut jazdy samochodem) od osiedla „Stacja Centrum” jest Stacja WKD.