JW Construction

Kup dwupokojowe mieszkanie już od 248 tys. zł.
Dni Otwarte 26 i 27 kwietnia
Ul. Lewandów 46

  • Szeroki wybór mieszkań od 28 do 51,8 m2, dwu i trzypokojowe
  • Bliskość przedszkoli, szkół oraz Galerii Północnej
  • Kameralny budynek, szybki dojazd do centrum
  • Dzielnica inwestująca w rozwój infrastruktury i edukacji

Zapytaj o szczegóły oferty

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich poprawiania, cofnięcia zgody w dowolnym momencie i żądanie ich usunięcia. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@jwc.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A. w celu przesyłania informacji handlowych w drodze korespondencji e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A. poprzez nawiązywanie kontaktu telefonicznego w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 172 Prawo telekomunikacyjne.

Mieszkanie 2 pok. od 248 000 zł!

Willa Wiślana

Willa Wiślana jest realizowana na bliskiej Białołęce – dzielnicy najprężniej rozwijającej się i inwestującej w rozbudowę infrastruktury i zapewnienie mieszkańcom wszelkich udogodnień.
Nasze osiedle powstaje z myślą o Mieszkańcach dla których liczy się nie tylko cena ale i ekologiczny styl życia, przyjazne otoczenie i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu oraz łatwa i szybka komunikacja.

Szeroki wybór mieszkań 2 i 3 pokojowych.

2 pokoje od 248 000 zł

Komfort Twojego wyboru

Aranżacja wnętrz szyta na miarę – specjalna oferta wyłącznie dla naszych mieszkańców

Dzięki współpracy z firmą RedNet wykończenie mieszkania będzie przyjemnością. Szeroka gamę wyposażenia i materiałów wykończeniowych, z bogatym wyborem wzorów i kolorów i aż 4 programy wykończeń: Basic, Silver, Gold i Platinum. Dzięki fachowej wiedzy projektantów firmy RedNet oferta zostanie dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferowane przez RedNet produkty odpowiadają nowym trendom w aranżacji i projektowaniu wnętrz.

Zapraszamy do biur sprzedaży

Zapraszamy na dni otwarte

26 i 27 kwietnia
Biuro Sprzedaży mieszkań
ul. Lewandów 46

Biura są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-19.00
sobota w godz. 10.00-16.00

ul. Ostródzka 268,
ul. Lewandów 46,
ul. Kasprzaka 31.