JW Construction

Styczniowa wyprzedaż mieszkań!
Kup mieszkanie pokazowe i wprowadź się już dziś!

  • Nie trać na wynajmie zamieszkaj na swoim – od 850 zł/mc
  • Szeroki wybór mieszkań od 28 do 69 m2, gotowe i w trakcie realizacji
  • W sprzedaży wykończone mieszkanie pokazowe
  • Rodzinne osiedle, szybki dojazd do centrum
  • Dzielnica inwestująca w rozwój infrastruktury i edukacji

Zapytaj o szczegóły oferty

Wyślij kontakt, a odpowiemy w ciągu 24h

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich poprawiania, cofnięcia zgody w dowolnym momencie i żądanie ich usunięcia. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@jwc.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A. w celu przesyłania informacji handlowych w drodze korespondencji e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A. poprzez nawiązywanie kontaktu telefonicznego w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 172 Prawo telekomunikacyjne.

Wyprzedaż mieszkań pokazowych!
Spełnij swoje postanowienie
noworoczne o zakupie mieszkania.

Osiedle Młodych

Osiedle Zielona Dolina jest realizowana na Bliskiej Białołęce – dzielnicy najprężniej rozwijającej się i inwestującej w rozbudowę infrastruktury i zapewnienie mieszkańcom wszelkich udogodnień. Mieszkańcami osiedla są młodzi ludzie m dla których liczy się nie tylko cena ale i ekologiczny styl życia, przyjazne otoczenie i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu oraz łatwa i szybka komunikacja.

Nie trać pieniędzy na wynajmie!
Zamieszkaj na swoim już dziś.

Rata kredytu od 850 zł/mc

Komfort twojego wyboru

Zapraszamy do biur sprzedaży

Wyprzedaż mieszkań pokazowych!

Biura są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-19.00
sobota w godz. 10.00-16.00

ul. Ostródzka 268 (okolice osiedla),
ul. Lewandów 46,
ul. Kasprzaka 31.